Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Szkolenia z zakresu "Stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy" - sprawdź

Kurs dla kombajnistów - sprawdź

Szczegóły w zakładce: Szkolenia zawodowe - sprawdź

 

Laureaci konkursów 2019 Podczas Targów Rolnych „W sercu Polski” XXI Wojewódzkiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Show the MENU
25.06.2019

Konkurs Wyrobów Mleczarskich

       Oceny wyrobów mleczarskich dokonała w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach 5 czerwca Komisja Konkursowa w składzie:

Beata Bartodziejska (Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego Zakład Jakości Żywności zs. w Łodzi); Beata Paziak-Domańska (Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego Zakład Jakości Żywności zs. w Łodzi); Michał Majewski (Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi); Jolanta Brzózka (Urząd Marszałkowski Województwa  Łódzkiego); Małgorzata Zel (Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi); Wojciech Tomaszewski (Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Łodzi); Honorata Przewoźniak (Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Łodzi); Waldemar Sender (Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach).

       Do konkursu mleczarskiego zgłosiło się 10 zakładów mleczarskich z terenu województwa łódzkiego. Komisja przeprowadziła ocenę organoleptyczną produktów w zakresie: smak, zapach, konsystencja, wygląd i… opakowanie.

Komisja Konkursowa postanowiła przyznać puchary.

Puchar Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau dla:

  1. 1.      Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej „Proszkownia Mleka” w Krośniewicach za wysoką jakość śmietany 18% tłuszczu i „Twarogu Półtłustego z Krośniewic”
  2. 2.      Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Głuchowie za utrzymanie jakości twarogów „Tradycyjny Smak z Głuchowa”
  3. 3.      Firmy MILKPOL S.A. w Czarnocinie za jakość napojów mlecznych (jogurtu, kefiru, maślanki) i funkcjonalną formę opakowania
  4. 4.      Rolniczo-Pracowniczej Spółdzielni Mleczarskiej w Szczercowie za wysoką jakość i wyjątkowy smak serów twarogowych półtłustych w posypce „Gomółka twarogowa”

 

Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera dla

  1. 1.    Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łasku za utrzymanie wysokiej jakości serów twarogowych i sera „Łaskiego wędzonego”
  2. 2.    Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Skierniewicach za wysoką jakość sera „Mozzarella” wędzona
  3. 3.    Spółdzielni Mleczarskiej „MLECZWART” w Wartkowicach za różnorodność asortymentu i utrzymanie jakości twarożków smakowych „Serek z Wartkowic” i serów twarogowych typu „Klinek”
  4. 4.    Łódzkiej Spółdzielni Mleczarskiej „JOGO” za nowy produkt – lody „Bambino” bez laktozy

 

Puchar Prezesa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Bronisława Węglewskiego dla

  1. 1.    Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu za utrzymanie wysokiej jakości masła „MASŁO EKSTRA 82% łowickie” oraz atrakcyjną szatę graficzną promującą region
  2. 2.    Spółdzielni Dostawców Mleka w Wieluniu za serię wyrobów mlecznych „Mój ulubiony”

 

Ponadto Komisja postanowiła przyznać wyróżnienia:

  • za serek łowicki homogenizowany waniliowy, bez laktozy Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu
  • za nawiązująca do natury szatę graficzną opakowań produktów mlecznych Rolniczo-Pracowniczej Spółdzielni Mleczarskiej w Szczercowie
  • za mleko pełnotłuste 3,5% Spółdzielni Mleczarskiej „MLECZWART” w Wartkowicach
  • za oryginalną szatę graficzną mleka i serów twarogowych Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łasku

 

BITWA REGIONÓW

       Bitwa Regionów to ogólnopolski konkurs, w którym reprezentacje kół gospodyń wiejskich przygotowują regionalną potrawę w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty. Jak podkreślił minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski: To właśnie członkinie KGW są prawdziwymi ambasadorkami kulinarnych tradycji regionów. Któż lepiej i z większą pasją od tych pań potrafi czerpać z bogactwa folkloru, sięgać po dawne receptury i odnajdywać zapomniane smaki?

       W „Bitwie Regionów” biorą udział drużyny składające się z maksymalnie trzech osób.

       Konkurs jest przeprowadzany w trzech etapach.

Pierwszy to weryfikacja zgłoszeń w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa.

Drugi – przygotowanie potrawy przez zakwalifikowane zespoły podczas kulinarnego wydarzenia w każdym z województw. I ten właśnie etap rozegrany został w Bratoszewicach podczas Targów Rolnych „W sercu Polski”.

Trzeci – najlepsze drużyny z całego kraju spotkają się we wrześniu br. podczas Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu.

       Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.

       W półfinale konkursu spotkały się:

  • Koło Gospodyń Wiejskich Grzmiąca – królik w sosie borowikowym z kaszą jęczmienną
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Cyrusowej Kolonii – placki ziemniaczane z sosem śmietanowo – kurkowym
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Ślądkowicach – warkocz gospodyni przytulony do poduszki z klusek w kapuścianej aureoli
  • Koło Gospodyń Wiejskich z Regnowa – indyk faszerowany „Stefan”
  • Koło Gospodyń Wiejskich Brójce – bila ziemniaczana
  • Stowarzyszenie Kobiet Kietlina – kaczka pieczona nadziewana mięsem polana karmelizowanymi owocami
  • Koło Gospodyń Wiejskich Kobiele Wielkie – kaczka faszerowana kaszą gryczaną z boczkiem i suszonymi pomidorami w zalewie miodowej
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Treście „Swojskie Babki” – żeberka w kapuście z suszonymi grzybami z „Przepisu Babci”
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Stoku – Barszcz biały z suszonymi grzybami i prażuchami
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Kraśnicy – bomby opoczyńskie

       Komisji konkursowej przewodniczył Janusz Ciesielski, dyrektor KOWR OT Łódź. W składzie zasiadł również Marek Sarwa, zastępca dyrektora OT Łódź oraz Edyta Kijak z Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach.

       Komisja przyznała:

pierwsze miejsce KGW „Swojskie Babki” z Tresty za żeberka w kapuście z suszonymi grzybami z „Przepisu Babci

drugie miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich w Stoku za barszcz biały z suszonymi grzybami i prażuchami

trzecie miejsce powędrowało do Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Cyrusowej Kolonii za placki ziemniaczane w sosie kurkowym.

 

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2019

łódzki etap regionalny

       Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w środowisku pracy rolnika oraz popularyzowanie przyjaznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych dla właścicieli i członków ich rodzin.

       Komisje konkursowe oceniały m.in.: ład i porządek w obrębie podwórza, zabudowań i stanowisk pracy; stan budynków inwentarskich i gospodarczych, w tym: schodów i używanych drabin oraz instalacji i urządzeń elektrycznych; wyposażenie maszyn i urządzeń używanych w gospodarstwie w osłony ruchomych części, podpory i inne zabezpieczenia przed wypadkami; stan techniczny maszyn i urządzeń stosowanych w gospodarstwie; warunki obsługi i bytowania zwierząt gospodarskich; stosowanie, stan i jakość środków ochrony osobistej; rozwiązania organizacyjne, technologiczne i techniczne wpływające na bezpieczeństwo osób pracujących i przebywających w gospodarstwie rolnym; estetyka gospodarstw.

       Tegorocznymi laureatami zostali:

1 miejsce: Beata i Stanisław Dałkowie z Mięsośni (powiat zgierski)

2 miejsce: Sylwia i Tomasz Słabi z miejscowości Świny (pow. łódzki wschodni)

3 miejsce: Iwona i Andrzej Olejniczakowie z Dąbkowic (pow. kutnowski)

4 miejsce: Bogumiła i Mariusz Kowalczykowie z Kobylina (pow. brzeziński)

5 miejsce: Martyna i Przemysław Świerczyńscy z Topoli Królewskiej (pow. łęczycki)

 Wyróżnienia otrzymali:

Anna i Łukasz Lasoniowie z Łodzi

Barbara i Marian Miziołkowie z Bąkowa Dolnego (pow. łowicki)

Izabela i Marcin Golanowie z Dąbrowy (pow. łowicki)

Iwona i Radosław Persenowscy z miejscowości Wardzyn (pow. łódzki wschodni)

Przemysław Kowalczyk z Konstantynowa Łódzkiego (pow. pabianicki)

       Nagrody dla laureatów zostały ufundowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Dla wyróżnionych nagrody ufundował Oddział Regionalny KRUS w Łodzi i Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Wręczenia nagród dokonali: Tomasz Nowicki, dyrektor Oddziału Regionalnego KURS w Łodzi, Krzysztof Sudoł, okręgowy inspektor pracy w Łodzi i Tomasz Kopera, dyrektor Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.

 

Konkurs wiedzy „Rolnictwo ekologiczne”

       Konkurs organizowany przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach jest jednym z elementów Operacji pn. XXI Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Targi Rolne „W sercu Polski” oraz Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

       Celem konkursu jest propagowanie prośrodowiskowego stylu życia i zachęcanie do wprowadzania zasad gospodarowania sprzyjających ochronie gleb i produkcji bezpiecznej żywności oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego, ochrony środowiska oraz zdrowej żywności.

       W tegorocznych konkursowych zmaganiach wzięło udział 26 rolników oraz uczniów szkół rolniczych z województwa łódzkiego. Konkurs odbył się w II etapach. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 30 pytań, który został udostępniony do pobrania na stronie internetowej ośrodka. Czteroosobowa Komisja Konkursowa z przewodniczącym Tadeuszem Morawskim, zastępcą dyrektora ŁODR zs. w Bratoszewicach, po sprawdzeniu nadesłanych prac wyłoniła trzy pierwsze miejsca z uzyskaną najwyższą liczbą punktów. Każdy uczestnik mógł ich zdobyć maksymalnie 30.

Nagrodę pieniężną w wysokości 1000,00 zł za uzyskanie pierwszego miejsca i zdobycie 30 punktów przyznano Nowakowskiemu Maciejowi z Głowna

Nagrodę pieniężną w wysokości 800,00 zł za uzyskanie drugiego miejsca i zdobycie 29 punktów przyznano Łukaszowi Zabostowi z Pilaszkowa

Nagrodę pieniężną w wysokości 600,00 zł za uzyskanie trzeciego miejsca i zdobycie 28 punktów przyznano Grzegorzowi Paclerowi z Bednar .

Nagrody sfinansowane zostały ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”

 

XIV konkurs dla wystawców

 „Najbezpieczniejsza prezentacja zwierząt hodowlanych”

       Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Łodzi podczas XXI Wojewódzkiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych przeprowadził XIV konkurs dla wystawców pt. „Najbezpieczniejsza prezentacja zwierząt hodowlanych”. Wyboru dokonała powołana przez dyrektora OR KRUS w Łodzi komisja konkursowa,. Przy ocenie komisja brała pod uwagę:

a) efektywność wykorzystania powierzchni wystawienniczej stoiska

b) zachowanie przez właścicieli stoiska zasad bhp przy obsłudze prezentowanych zwierząt hodowlanych, w tym likwidację wszystkich zagrożeń dla dobrostanu zwierząt itp.

c) wyposażenie w elementy zabezpieczające przed urazami i/lub grożącymi powstaniem sytuacji wypadkowej, chroniące wystawców i osoby odwiedzające stoisko

d) atrakcyjność ekspozycji pod względem estetycznym.

Zwycięzcą konkursu został Krzysztof Rydzkowski ze Śleszyna za prezentację koni zimnokrwistych.

W konkursie brało udział 10 stanowisk wystawienniczych.

 Zebrała: Grażyna Bożyk

Fot.: Janusz Szrama

Arkadiusz Krakowiak