Szanowni Państwo, w trudnym momencie, po ogłoszeniu stanu epidemii, Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach stara się wspierać lokalnych przedsiębiorców oraz wychodzić naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego województwa. W związku z tym zapraszamy do naszej zakładki e-Targowisko, gdzie znajdziecie Państwo kontakty do lokalnych sprzedawców/producentów branży rolniczej, a także krótką charakterystykę oferowanych produktów oraz dane kontaktowe sprzedawców/producentów.
W celu zamieszenia informacji o charakterze handlowym na stronie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach proszę kontaktować się mailowo z:
Informacja będzie publikowana na stronie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach przez 60 dni. Po tym okresie będzie usuwana. W przypadku wcześniejszego jej zdezaktualizowania się proszę o mailowy kontakt z wymienionymi pracownikami.
Przesłanie swoich danych kontaktowych wraz z treścią ogłoszenia będzie uznane za wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w zakładce RODO poniżej.
Gospodarstwo Rolne Emil Walczak
Gospodarstwo Rolne Paweł Kuciapski
Gospodarstwo Rolne Łęki Kościelne
Gospodarstwo Rolne Mariusz Szymczak
Gospodarstwo Rolne Mariusz Gasik
Gospodarstwo Rolne Katarzyna Wasiak
Gospodarstwo Rolne Tomasz Kajak
Gospodarstwo Rolne gmina Bedlno
Gospodarstwo Rolne Krośniewice - kapusta młoda
Gospodarstwo ogrodnicze Ktery - czosnek i ogórki
Gospodarstwo rolne Wierzbie - buraczek czerwony
Gospodarstwo rolne Sobierajski Piotr - ziemniaki
Emilia Matuszewska - wypieki ciast
Gospodarstwo Pszczelarskie Anna i Grzegorz Jagniątkowscy
Gospodarstwo rolne - Władysław Kowalski
Gospodarstwo Rolne Paweł Barylski
Gospodarstwo Rolne Marcin Sobczak
Gospodarstwo Rolne Emil Bierut
Gospodarstwo Rolne Łukasz Witczak
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Głodek
Gospodarstwo Rolne Jan Kasiński – bydło mięsne
Gospodarstwo Rolne Marek Pabjańczyk - ziemniaki
Gospodarstwo ogrodnicze Rosiakowscy – rośliny ozdobne
Gospodarstwo Maciej Kupisz - ziemniaki
Szkółka krzewów Ozdobnych Pigulski
Gospodarstwo Rolne Andrzej Górczyński - mleko
Gospodarstwo Rolne Mirosława Więcławska
Gospodarstwo Rolne Jarosław Masłowski
Kwiaty jednoroczne i rabatowe Lucyna i Marcin Gołażewscy
Gospodarstwo Rolne Aleksandra Górczyńska - marchew, seler, por, pietruszkę, zboże
Gospodarstwo Rolne Emilia Majchrzak
Gospodarstwo Rolne Mariusz Kobierecki - włoszczyzna
Gospodarstwo Rolne Mateusz Budzyński
Gospodarstwo Rolne Mariusz Kobierecki – ziemniaki
Gospodarstwo Rolne Michał Szachogłuchowicz - szparagi
ZPH Bogusława Dałek - przetwórstwo warzyw i owoców
Tłocznia Soków Owocowych „VERO”
Gospodarstwo hodowlane Happy Kurka
Gospodarstwo Ogrodnicze Frydrych
Gospodarstwo rolne Barbara i Henryk Wachowiec
Gospodarstwo rolne - Plantacja Redzeniak – truskawka i borówka amerykańska
Gospodarstwo sadownicze Krzysztof Janaszkiewicz
Tłocznia soków z owoców i warzyw Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr
GROSER Grodziskie sery kozie – Monika Lasoń, Grodzisko, gm. Rzgów - sery kozie, sery owcze
“JANKSADY” - soki z jabłek i jabłka
Gospodarstwo Sadownicze Artur Brodowski - owoce oraz susz z jabłek i porzeczki czarnej i czerwonej
Gospodarstwo Rolno Sadownicze „PrzemSad” - owoce, warzywa, sadzonki kwiatów ozdobnych oraz warzyw
Gospodarstwo szkółkarskie Bartłomiej Matysiak - borówka amerykańska
Gospodarstwo Rolne Halina Mycek
Teresa i Andrzej Lubeccy Kraina Czarnego Bzu
Gospodarstwo Rolne Tomasz Lichman
Gospodarstwo ogrodnicze Anna Lisiewska - kwiaty
Gospodarstwo ogrodnicze Karol Zwoliński - warzywa i owoce
Gospodarstwo rolne Aleksander Dałkowski - jaja
Gospodarstwo ogrodnicze Halina Sielgowska - warzywa
Gospodarstwo Sadownicze Robert Salomon - jabłka
Gospodarstwo Rolne Wojciech Foks - warzywa
Gospodarstwo Rolne Anna Trzeciak – nabiał i jaja
Gospodarstwo Rolne Lnisko-nasiona słonecznika
Specjalistyczne Gospodarstwo Sadownicze Skierniewice - sadzonki truskawek i porzeczek czarnych
Gospodarstwo Pasieczne "Pszczeli Gaj" Justyna Babicka
Gospodarstwo Pasieczne Jeżyk Tomasz Markiewicz
Gospodarstwo Ogrodnicze Dutkiewicz
Gospodarstwo Rolne Mąkolice - sadzonki warzyw
Gospodarstwo Rolne Kalinów - pszenica
Gospodarstwo Sadownicze Kamień - truskawki i jabłka
Gospodarstwo Ogrodnicze TRACZYK - pelargonie, surfinie i trawy ozdobne
Gospodarstwo Rolno-Ogrodniczo-Szkółkarskie Stryków - drzewka, krzewy, róże
Gospodarstwo Pasieczne – Bartosz Kurzawa
Gospodarstwo Rolne Marcin Gułaj
Gospodarstwo Rolne Małgorzata Marciniak
Iwona Zawiasa - firma Rarytasy od Zawiasy
Gospodarstwo Rolne Maciej Bogusiak
Gospodarstwo Rolne Mariola Pytel
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Kwapisz
Gospodarstwo Rolne - Sebastian Stępień
Gospodarstwo Rolne Marcin Knopek
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Magdalena Owczarek
Gospodarstwo Rolne Marcin Broniewski
,,Pasieka pod Gruszą’’ Wiesława i Zygmunt Kuśmierek
Gospodarstwo Rolne Michał Jachimowski
Gospodarstwo Rolne Jacek Adamczewski
Gospodarstwo Rolne Piotr Witczak
Gospodarstwo Rolne Marzena Marczak
Gospodarstwo Rolne Teresa Łuczak
Gospodarstwo Rolne Charłupia Tomasz Przelazły
Gospodarstwo Rolne Charłupia Dariusz Przelazły
Gospodarstwo Ogrodnicze Karol Dorabiała- cebula młoda
Gospodarstwo Rolne Zdzisław Czupryniak
Warzywa probiotyczne – Piotr Witczak
Gospodarstwo rolne - Rokitowiec
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Raj
Gospodarstwo Ogrodnicze Włodzimierz Dębski
Gospodarstwo Rolne Mariusz Berliński
Gospodarstwo Rolne Sylwia Machynia
Gospodarstwo Pasieczne Aurelia i Jerzy Cyga
Gospodarstwo Rolne Mirosław Pindor
Gospodarstwo Rolne gm. Sokolniki
Gospodarstwo Pasieczne Karolina i Maciej Howis
Gospodarstwo Rolne Jan Sosnowski
Gospodarstwo Rolne Ireneusz Pichlak
Gospodarstwo Rolne Mariusz Tomczak – mleko i sery kozie
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Witold Miksa
Gospodarstwo Ogrodnicze “Rzepka” Kamila Patała
Gospodarstwo Rolne Renata Grabska
Gospodarstwo Ogrodnicze Sebastian Pytloch
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Ogrodnik
Centrum Ogrodnicze FHU "NIGRA" Małgorzata Owczarska-Lisiak
Gospodarstwo Pasieczne Irena Kawnik- miód
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Midera -Miód oraz produkty pszczele.
Gospodarstwo Rodzinne Golesze Duże - miód
Gospodarstwo Rolne Roman Pytel – odchów i sprzedaż drobiu
Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Kołodziejczyk - warzywa
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Małgorzata i Zbigniew Marusińscy
Gospodarstwo Rolne Michał Ryś nabiał
Gospodarstwo Rolne Radzimir Sokołowski – pszenica ozima
Gospodastwo Rolne Tomasz Fiołek-sprzedaż nasion
Gospodarstwo Ekologiczne Marcin Migała Marianów- warzywa ekologiczne
Ekologiczne Gospodarstwo Rolne "Chmielnik"
Gospodarstwo Rolne Mariusz Grzegorek
Gospodarstwo ekologiczne Płomiński Marek
Gospodarstwo Zielarskie Sędkowski Eugeniusz
Gospodarstwo ekologiczne Wencel Bogusław
Gospodarstwo Ogrodnicze Teresa Dariusz Nierychły
Gospodarstwo ogrodnicze M. W. Pużuk
Gospodarstwo Rolne Andrzej Koper
Gospodarstwo Rolne Zdzisław Rudek
Gospodarstwo Rolne Bogdan Ostojski
Gospodarstwo Rolne Sokola Góra
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Gniatkowski
Gospodarstwo Rolne Jolanta Otłowska
Gospodarstwo Rolne Piotr Ordanik
Gospodarstwo Rolne Paweł Chobot
Gospodarstwo Rolne Łukasz Marszał
Gospodarstwo Rolne Sławomir Kowalski- ziemniaki
Gospodarstwo Rolne Karol Grabowski,- ziemniaki
Gospodarstwo Pasieczne "Pszczółka" Grzegorz Brzozowicz
Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Grzegorz Madej
Szkółka Drzewek i Podkładek Owocowych Bogdan Madej
Gospodarstwo ogrodnicze Łukasz Sobik
Gospodarstwo Szkółkarskie Małgorzata Madej-Borowiecka
Gospodarstwo Rolne Radosław Ząbecki
Gospodarstwo Rolne Marek Skalski
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Piątkowski
Gospodarstwo Rolne gmina Poświętne
Gospodarstwo Rolne gmina Drzewica
Gospodarstwo Rolne Michał Krzysztofik
Gospodarstwo Rolne Bogusław Bugała
Gospodarstwo Rolne Marcinkiewicz
Gospodarstwo Ogrodnicze Sławno
Gospodarstwo Rolne Jacek Domagała
Gospodarstwo Rolne Marian Pęczak
Gospodarstwo Rolne gmina Mniszków
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych i Zalesieniowych Michał Bojanowski