Sala konferencyjna

Show the MENU

Oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 167 m², która w ustawieniu teatralnym pomieści ok. 100 osób. Możliwy jest również podział na dwie mniejsze, niezależnie funkcjonujące sale konferencyjne o powierzchni 86 m2 i 81 m2.

Sala jest w pełni klimatyzowana, z dostępem do światła dziennego, wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Przed wejściem do sali konferencyjnej znajduje się przestronny hol, który pozwala na aranżację np. punktu recepcyjnego czy  też stoiska promocyjnego. Obok sali dostępny jest obszerny taras, do wykorzystania podczas przerw w obradach lub w trakcie przyjęć. Zmodernizowane wejście do budynku – platforma dźwigowa dla niepełnosprawnych - ułatwia im przemieszczanie do pomieszczeń szkoleniowo – bankietowych.

W sąsiedztwie sali konferencyjnej znajduje się nowoczesny inkubator kuchenny  do obsługi szkoleń i konferencji oraz przyjęć i bankietów.

Niewątpliwym atutem jest niepowtarzalne położenie obiektu, z dala od gwaru i miejskiego hałasu, jednocześnie z dogodnym skomunikowaniem – przy skrzyżowaniu autostrad A1 z A2 - w odległości 5 km od Głowna i Strykowa oraz 30 km od Łodzi. 

Obsługę wynajmu prowadzi:

Gabriela Sadowska, tel. 797 187 078, 42 710 38 28, e-mail: g [dot] sadowskaatlodr-bratoszewice [dot] pl

 Gwarantujemy konkurencyjne ceny

 

Z A P R A S Z A M Y

Jesteśmy przekonani, że nasz obiekt konferencyjny spełni Państwa oczekiwania.