Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Szkolenia z zakresu "Stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy" - sprawdź

Kurs dla kombajnistów - sprawdź

Szczegóły w zakładce: Szkolenia zawodowe - sprawdź

 

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs ROLNIK-FARMER ROKU

Show the MENU
18.05.2018

Stowarzyszenie „Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU, organizator Ogólnopolskiego Konkursu „Rolnik-Farmer Roku”, zaprasza do uczestnictwa w XXV jubileuszowej edycji konkursu. Odbywa się on od lat pod patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

            Organizatorzy proszą o zgłaszanie kandydatów do tytułu Rolnik-Farmer Roku. Wystarczy wypełnić załączoną ankietę i przesłać ją do końca maja 2018 roku pod adresem stowarzyszenia.

            Informacje o konkursie, ankieta zgłoszeniowa oraz wydawnictwo okolicznościowe i zdjęcia z ubiegłorocznej Gali Finałowej znajdują się na stronie internetowej stowarzyszenia www.farmer-roku.pl.

           Zgodnie z regulaminem konkursu, można zgłaszać ponownie rolników, którzy brali udział w minionych edycjach, jednakże nie uzyskali najwyższego tytułu. W takich przypadkach organizatorzy proszą o szczególne podkreślenie ostatnich osiągnięć kandydatów, tych, które były ich udziałem w czasie od poprzedniego zgłoszenia.

            Uroczyste rozstrzygnięcie XXV edycji konkursu nastąpi w lutym 2019 roku.

           Więcej informacji nt. konkursu znajduje się w Regulaminie konkursu, który jest dostępny do pobrania na stronie internetowej www.farmer-roku.pl.

             W załączeniu regulamin konkursu i ankieta (zgłoszenie)

Opracował: Rafał Balcerak

 

Do pobrania: