SUPERCZEMPION
KROWY – PL 005404513187 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka
JAŁÓWKI – PL 005408395444 – GR Tomasz Kocięba, Kolonia Łaznów
CZEMPION
1. krowy pierwiastki MŁODSZE PL 005398804384 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka
2. krowy pierwiastki STARSZE PL005329809716 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka
3. krowy w II laktacji PL 005404513187 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka
4. krowy w III laktacji i starsze PL 005283373308 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka
5. jałówki I GRUPA PL 005326915342 – Zdzisław Prusinowski, Anielin
6. jałówki II GRUPA PL 005398448625 – Gospodarstwo Rolne Niźnikowski Wiesław, Warszewice
7. jałówki III GRUPA PL 005362174512 – GR Wolski Radosław, Poniatów
8. jałówki IV GRUPA PL 005388911689 – GR Kocięba Tomasz, Kolonia Łaznów
9. jałówki V GRUPA PL 005394450912 – GR Matusiak Daniel, Oraczew
10. jałówki VI GRUPA PL 005362174246 – GR Wolski Radosław, Poniatów
11. jałówki VII GRUPA PL 005388911450 – GR Kocięba Tomasz, Kolonia Łaznów
12. jałówki VIII GRUPA PL 005408395444 – GR Tomasz Kocięba, Kolonia Łaznów
WICECZEMPION
SUPERCZEMPION
klaczki dwuletnie ras zimnokrwistych – AISHA – Markowiak Ryszard
CZEMPION
1. klaczki roczne ras zimnokrwistych – ROXY – Matyjasik Mariusz
2. klaczki dwuletnie ras zimnokrwistych – AISHA – Markowiak Ryszard
3. klaczki dwuletnie rasy polski koń zimnokrwisty/typ sztumski – GIMIRA – Markowiak Marcin
4. klacze trzyletnie i starsze ras zimnokrwistych – ELSA – Rydzkowski Krzysztof
5. ogierki dwuletnie ras zimnokrwistych – ERSEBIO SWDB – Markowiak Marcin
6. konie rasy KUC – APASJONATA YARLA – Grabarczyk Dawid
WICECZEMPION
1. klaczki roczne ras zimnokrwistych – MOA – Dziedziczak Tomasz
2. klaczki dwuletnie ras zimnokrwistych – GARENA SWBD – Arcab Tomasz
3. klaczki dwuletnie rasy polski koń zimnokrwisty/typ sztumski – KAROLINA – Jeremiejko Wiesława
4. klacze trzyletnie i starsze ras zimnokrwistych – VENISE DE FRESNOY – Markowiak Ryszard
5. ogierki dwuletnie ras zimnokrwistych – MILANUS SWDB – Markowiak Marcin
6. konie rasy KUC – SOPRAN – Grabarczyk Dawid
SUPERCZEMPION
1. Merynos Polski – Jacek Cebula – tryk
2. Czarnogłówka – Jarosław Drutowski – maciorka
CZEMPION
WICECZEMPION
SUPERCZEMPION
1. Podpalany Hawana – Grzegorz Rembowski
CZEMPION
1. Belgijski Olbrzym Szary – Andrzej Błaszczyk
2. Nowozelandzki Biały – Paweł Woźny
3. Rex Szynszylowy – Remigiusz Simon
4. Podpalany Czarny – Krzysztof Drzewiecki
5. Karzełek Baran Szary – Agnieszka Polakowska
WICECZEMPION
1. Belgijski Olbrzym Biały – Rafał Cieplucha
2. Belgijski Olbrzym Szynszyowy – Bogdan Rogala
3. Olbrzym Srokacz Niebieski – Dawid Radzbanek
4. Wiedeński Szary – Marusz Wójcik
5. Wiedeński Niebieskoszary – Bartłomiej Wasiak
SUPERCZEMPION
1. Karzełek Rex Dalmatyński – Bogusław Kmieć
CZEMPION
1. Francuski Baran Szary Srokacz – Randak Barłomiej
2. Wiedeński Niebieski – Pałka Grzegorz
3. Wiedeński Niebieskoszary – Pałka Grzegorz
4. Nowozelandzki Czerwony – Pałka Grzegorz
5. Wiedeński Szary – Gradowski Krystian
WICECZEMPION
1. Francuski Baran Szary – Małolepszy Eugeniusz
2. Wiedeński Biały – Grzegorz Pałka
3. Nowozelandzki Czerwony – Klich Konrad
4. Kalifornijski Czarny – Pierścieniewski Adrian
5 Rex Czarno-Żółty – Nowiński Stanisław