Nowa jakość doradztwa rolniczego - czytaj tutaj i  tutaj

Szkolenia z zakresu "Stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy" - sprawdź

Kurs dla kombajnistów - sprawdź

Szczegóły w zakładce: Szkolenia zawodowe - sprawdź

 

superczempiony, czempiony i wiceczempiony XXI Wojewódzkiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych 2019

Show the MENU
24.06.2019

BYDŁO

SUPERCZEMPION  

KROWY – PL 005404513187 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka

JAŁÓWKI – PL 005408395444 – GR Tomasz Kocięba, Kolonia Łaznów

 CZEMPION

1. krowy pierwiastki MŁODSZE PL 005398804384 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka

2. krowy pierwiastki STARSZE PL005329809716 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka

3. krowy w II laktacji PL 005404513187 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka

4. krowy w III laktacji i starsze PL 005283373308 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka

5. jałówki I GRUPA PL 005326915342 – Zdzisław Prusinowski, Anielin

6. jałówki II GRUPA PL 005398448625 – Gospodarstwo Rolne Niźnikowski Wiesław, Warszewice

7. jałówki III GRUPA PL 005362174512  – GR Wolski Radosław, Poniatów

8. jałówki IV GRUPA PL 005388911689 – GR Kocięba Tomasz, Kolonia Łaznów

9. jałówki V GRUPA PL 005394450912 – GR Matusiak Daniel, Oraczew

10. jałówki VI GRUPA PL 005362174246 – GR Wolski Radosław, Poniatów

11. jałówki VII GRUPA PL 005388911450 – GR Kocięba Tomasz, Kolonia Łaznów

12. jałówki VIII GRUPA PL 005408395444 – GR Tomasz Kocięba, Kolonia Łaznów

 WICECZEMPION

  1. krowy pierwiastki MŁODSZE PL 005345378043 – GR Kaźmierczak Wojciech, Popów Głowieński  
  2. krowy pierwiastki STARSZE PL 005393604682 – GR Wolski Radosław, Poniatów  
  3. krowy w II laktacji PL 005329807057 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., DĄBRÓWKA  
  4.  krowy w II laktacji PL 005412049173 – GR Kocięba Tomasz, Kolonia Łanów  
  5.  krowy w III laktacji i starsze PL 0052699916598 – OHZ Dębołęka Sp. z o.o., Dębołęka  
  6. jałówki I GRUPA PL 005326915359 – GR Prusinowski Zdzisław, Anielin  
  7. jałówki II GRUPA PL 005329269534 – GR Lesiak Dariusz i Jan, Reczul  
  8.  jałówki III GRUPA PL 005398448526 – GR Niźnikowski Wiesław, Warszewice  
  9.  jałówki IV GRUPA PL 005363164932 – GR Smok Andrzej, Szczesie    
  10.  jałówki V GRUPA PL 005362174420 – GR Wolski Radosław, Poniatów    
  11.  jałówki VI GRUPA PL 005367894729 – GR Świątnicki Marcin, Michałów    
  12.  jałówki VII GRUPA PL 005364869911 – GR Wójcik Andrzej, Łaznowska Wola  
  13. jałówki VII GRUPA PL 005325599680 – GR Janiak Andrzej, Bilew  
  14.  jałówki VIII GRUPA PL 005346318345 – GR Kaźmierczak Wojciech, Popów Głowieński  
  15. jałówki VIII GRUPA PL 005364869720 – GR Wójcik Andrzej, Łaznowska Wola  

 

KONIE

SUPERCZEMPION

klaczki dwuletnie ras zimnokrwistych – AISHA – Markowiak Ryszard

 CZEMPION

1. klaczki roczne ras zimnokrwistych – ROXY – Matyjasik Mariusz

2. klaczki dwuletnie ras zimnokrwistych – AISHA – Markowiak Ryszard

3. klaczki dwuletnie rasy polski koń zimnokrwisty/typ sztumski – GIMIRA – Markowiak Marcin

4. klacze trzyletnie i starsze ras zimnokrwistych – ELSA – Rydzkowski Krzysztof

5. ogierki dwuletnie ras zimnokrwistych – ERSEBIO SWDB – Markowiak Marcin

6. konie rasy KUC – APASJONATA YARLA  – Grabarczyk Dawid

 WICECZEMPION

1. klaczki roczne ras zimnokrwistych – MOA – Dziedziczak Tomasz

2. klaczki dwuletnie ras zimnokrwistych – GARENA SWBD – Arcab Tomasz

3. klaczki dwuletnie rasy polski koń zimnokrwisty/typ sztumski – KAROLINA – Jeremiejko Wiesława

4. klacze trzyletnie i starsze ras zimnokrwistych – VENISE DE FRESNOY – Markowiak Ryszard

5. ogierki dwuletnie ras zimnokrwistych – MILANUS SWDB – Markowiak Marcin

6. konie rasy KUC – SOPRAN – Grabarczyk Dawid

 

OWCE

SUPERCZEMPION

1.   Merynos Polski – Jacek Cebula – tryk

2.   Czarnogłówka – Jarosław Drutowski – maciorka

 CZEMPION

  1.  Wrzosówka – Krzysztof Sokalski – maciorka i tryk
  2.  Coriedale – Krzysztof Sokalski – maciorka i tryk
  3. Czarnogłówka – Szymon Drutowski – maciorka i tryk
  4. Merynos Polski – Jacek Cebula – maciorka
  5. Wielkopolska – Agata Dybowska – maciorka i tryk
  6. Żelaźnieńska –Jarosław Drutowski – tryk

 WICECZEMPION

  1. Żelaźnieńska – Włodzimierz Michalak – maciorka i tryk

 

KRÓLIKI

Łódzki Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych i Drobnego Inwentarza

 SUPERCZEMPION

1.    Podpalany Hawana – Grzegorz Rembowski

 CZEMPION

1.    Belgijski Olbrzym Szary – Andrzej Błaszczyk

2.    Nowozelandzki Biały – Paweł Woźny

3.    Rex Szynszylowy – Remigiusz Simon

4.    Podpalany Czarny – Krzysztof Drzewiecki

5.    Karzełek Baran Szary – Agnieszka Polakowska

WICECZEMPION

1.    Belgijski Olbrzym Biały – Rafał Cieplucha

2.    Belgijski Olbrzym Szynszyowy – Bogdan Rogala

3.    Olbrzym Srokacz Niebieski – Dawid Radzbanek

4.    Wiedeński Szary – Marusz Wójcik

5.    Wiedeński Niebieskoszary – Bartłomiej Wasiak

 

KRÓLIKI

Związek Hodowców Królików i Drobnego Inwentarza Ziemi Wieluńskiej z siedzibą w Rudzie

SUPERCZEMPION

1.    Karzełek Rex Dalmatyński – Bogusław Kmieć

CZEMPION

1.    Francuski Baran Szary Srokacz – Randak Barłomiej

2.    Wiedeński Niebieski – Pałka Grzegorz

3.    Wiedeński Niebieskoszary – Pałka Grzegorz

4.    Nowozelandzki Czerwony – Pałka Grzegorz

5.    Wiedeński Szary – Gradowski Krystian

WICECZEMPION

1.    Francuski Baran Szary – Małolepszy Eugeniusz

2.    Wiedeński Biały – Grzegorz Pałka

3.    Nowozelandzki Czerwony – Klich Konrad

4.    Kalifornijski Czarny – Pierścieniewski Adrian

5     Rex Czarno-Żółty – Nowiński Stanisław